Masz pytanie?

Przyprawy i zioła

Jak wydobyć z mięsa, ryb czy z warzyw znakomity smak i aromat? Jak sprawić, że każda potrawa będzie smakowita i absolutnie wyjątkowa?

Prawdziwą maestrię w kuchni osiąga się dzięki użyciu wyłącznie świeżych składników, które zostają odpowiednio przyrządzone oraz przyprawione. To przyprawy niejednokrotnie stanowią o sukcesie dania i pozwalają wydobyć jedyny w swoim rodzaju aromat.

Przyprawy zastąpić Ci mogą zwykłą sól kuchenną, dzięki czemu zmniejszysz jej spożycie w swojej diecie. Dopasowuj na bieżąco przyprawy do dań, które przygotowujesz. Nie bój się eksperymentowania, ponieważ dzięki temu stworzysz unikalne przepisy, którymi będziesz zachwycać swoich domowników i gości. Sekretem sukcesu wielu światowej sławy kucharzy są właśnie przyprawy!

Sklep internetowy Skworcu.com.pl przygotował niezwykłą propozycję przypraw powszechnie spotykanych w sklepach w Polsce, ale szczyci się przede wszystkim produktami rzadkimi, egzotycznymi, które sprawiają, iż każda potrawa zyskuje oryginalny, nadzwyczajny smak. Każda laska wanilii, papryczka Jalapeno, cebulka prażona i inne przyprawy dostępne w naszym sklepie internetowym to jedyny w swoim rodzaju aromat pozwalający stworzyć arcydzieła sztuki kulinarnej. Mamy w ofercie kilka rodzajów pieprzu – w ziarnach i mielonego, przyprawy jednoskładnikowe i mieszanki przyprawowe skomponowane przez ludzi, którzy potrafią stworzyć feerię smaków przy zastosowaniu przypraw i ziół. Wybieraj odpowiednie przyprawy i gotowe panierki. Przyrządzaj z fantazją dania kuchni śródziemnomorskiej, tajskiej czy chińskiej. Masz dowolność wyboru tego, jak je przyrządzisz. Mieszaj je ze sobą i spraw, że Twoje potrawy będą prawdziwą rozkoszą dla podniebienia.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook