Masz pytanie?

Yerba Mate i akcesoria

Yerba mate zyskuje coraz szersze grono zwolenników na całym świecie. Również w Polsce można coraz częściej spotkać osoby pijące ten orzeźwiający, południowoamerykański napój. Ma on wiele ciekawych, wręcz unikalnych właściwości. Działa pobudzająco, dodaje energii i może skutecznie zastąpić filiżankę kawy wypijaną o poranku.

Napar Yerba mate przyrządzany jest na bazie ostrokrzewu paragwajskiego. To roślina, która rośnie naturalnie wyłącznie na terenie Ameryki Południowej. Jej właściwości docenili już wieki temu paragwajscy Indianie Guarani, którzy używali Yerba mate do przeprowadzenia różnorodnych rytuałów. Wierzyli jednocześnie, że wspólne picie naparu z ostrokrzewu paragwajskiego pozwala na zacieśnianie więzów przyjaźni. Dlatego pij na zdrowie Yerba mate!

Sklep internetowy Skworcu.com.pl także lubuje się w niesamowitych smakach Yerba mate i do swojej oferty włączył niezwykle bogaty wybór odmian tych herbat. Smak nie stanowi jednak jedynego ich atutu – Yerba mate posiadają bardzo wiele wartości zdrowotnych, a także świetnie pobudzają, eliminują zmęczenie oraz bardzo skutecznie gaszą pragnienie.

W swoim składzie Yerba mate zawiera bogactwo witamin, takich jak A, B1, B2, C, E i H oraz cennych minerałów: magnezu, sodu, potasu, żelaza, miedzi, manganu, fosforu, siarki i krzemu. Warto podkreślić również, że napar z ostrokrzewu paragwajskiego ma w sobie alkaloidy: teofilinę, teobrominę i mateinę (kofeinę), które odpowiadają za energetyczne właściwości Yerba mate. To dzięki nim po wypiciu naparu możesz mieć wrażenie, że przepełnia Cię energia do działania. Zwiększa się też Twoja koncentracja i oczyszcza jednocześnie umysł oraz ciało.

Skworcu.com.pl proponuje więc swoim Klientom nie tylko wyśmienity, oryginalny smak, ale także zdrowy produkt, który cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook