Masz pytanie?

GLUTEN FREE

Dieta bezglutenowa nie jest łatwa w stosowaniu, ale często nie ma innego rozwiązania, jeśli jesteś uczulony na gluten lub osoba Ci bliska ma alergię pokarmową na ten składnik. Choć prowadzenie menu całkowicie bezglutenowego może być początkowo kłopotliwe i wydawać Ci się karkołomnym zadaniem, to gwarantujemy, że z czasem się do tego przyzwyczaisz i będziesz przyrządzał wszystkie ulubione dania z produktów, jakie nie mają w składzie szczególnego białka, jakim w istocie jest gluten.

W przypadku uczulenia na gluten czy w przebiegu wielu chorób, między innymi celiakii należy wykreślić z jadłospisu nie tylko oczywiste produkty zawierające gluten, jak mąkę i produkty mączne, lecz także uważać na te, w których gluten jest ukryty. Dlatego Skworcu stworzył specjalną linię GLUTEN FREE z produktami całkowicie pozbawionymi glutenu! Już nie musisz szukać produktów oznaczonych Znakiem Przekreślonego Kłosa. Skworcu w jednym miejscu umieścił wszystkie produkty bezglutenowe, abyś z łatwością mógł kupować wszystko czego potrzebujesz! heart

Będziesz wygodnie wybierać bezpieczne produkty spożywcze do gotowania potraw na każdy posiłek. We wszystkich, jakie znalazły się w tej kategorii zawartość glutenu nie przekracza 20 ppm, czyli 20 mg na kilogram, zgodnie z ustaleniami FAO/WHO.

Nasz sklep internetowy Skworcu.com.pl doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dieta bezglutenowa wymaga od Ciebie wzmożonej czujności przy doborze produktów. Korzystając z naszej oferty GLUTEN FREE możesz mieć pewność, że wybierasz bezpieczne dla siebie składniki.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook