Skworcu.com.pl
Marek Skworc
ul. Jagiełły 13c/65
41-106 Siemianowice Śl.
NIP: 643-164-82-98
TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl
Skworcu.com.pl
Marek Skworc
ul. Jagiełły 13c/65
41-106 Siemianowice Śl.
NIP: 643-164-82-98
TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl
SOJA to roślina strączkowa, której jadalną częścią są ziarna. Swoją popularność zawdzięcza ona bogactwu w substancje odżywcze. Zawiera bowiem całą gamę niezbędnych aminokwasów i aż w 50% składa się z białka. Do tego należy dodać witaminy z grupy B.
Ziarna SOJI zawierają też genisteinę i dadzeinę należące do grupy fitoestrogenów. Mają one wpływ na nasz organizm taki jak żeńskie hormony płciowe, dlatego poleca się soję zwłaszcza kobietom w okresie przekwitania.
Proponowane przez nas ZIARNA SOJI nie są modyfikowane genetycznie (nie należą do produktów GMO).
Przykładowe przepisy z użyciem ZIAREN SOJI:
Wartości odżywcze w 100g:
Wartości odżywcze są obliczone na podstawie informacji od dostawców surowców lub na podstawie powszechnie dostępnych informacji.
SOJA jest bogatym źródłem:
POTASU, który:
MAGNEZU, który:
WAPNIA, który:
ŻELAZA, które:
Produkt, jaki oferujemy wykazuje niską zawartość sodu - 0,002 g na 100 g produktu. Nadmierne spożywanie sodu prowadzić może do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie nie więcej niż 5-6 g sodu na dobę.Ograniczenie spożywania sodu pomaga m.in. w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwór żołądka.
Kraj pochodzenia surowca: Kanada
Wyprodukowano przez: Skworcu.com.pl Marek Skworc
Masa netto: 400 gramów
Informacja o alergenach:
Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są orzechy ziemne i inne orzechy, soja, sezam i gorczyca, zboża zawierające gluten, produkty zawierające dwutlenek siarki, laktozę, jaja oraz seler.
Cechy | |
Kolor | odcienie beżowego |
---|
Skworcu.com.pl
Marek Skworc
ul. Jagiełły 13c/65
41-106 Siemianowice Śl.
NIP: 643-164-82-98
TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl