Masz pytanie?

Papryczki Capsicum 15g strączki

Papryczki Capsicum strączki - sklep internetowy
Papryczki Capsicum strączki - sklep internetowy
Cena:2.99PLN
w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie
Towar niedostępny
masz pytania?

15 gramów

PAPRYCZEK CAPSICUM !!!

 

Papryka CAPSICUM to owoce papryczki jednorocznej, znanej również jako pieprzowiec chilijski lub pieprz hiszpański. Ostre, niewielkie strączki doskonale podkreślą smak tradycyjnych potraw kuchni południowoamerykańskiej i śródziemnomorskiej. Z powodzeniem można dodać je do dań azjatyckich oraz indyjskich. Sosy, leczo czy chili con carne zyskają swój prawdziwy charakter. PAPRYCZKI CAPSICUM świetnie nadają się do potraw z warzywami strączkowymi, przede wszystkim z fasolą, a także do dań mięsnych, ostrych zup, sosów i gulaszów. Idealnie uzupełniają dania z cebulą, kukurydzą czy kalafiorem.

 

Właściwości:

Kapsaicyna, która nadaje PAPRYCZKOM CAPSICUM ostry smak, to alkaloid występujący w dużych ilościach w nasionach i włókienkach – ma stwierdzony dobroczynny wpływ na układ krwionośny, a dodatkowo zapobiega mutacjom komórek, mogącym prowadzić do rozwoju raka. Substancja ta, pobudzając zakończenia nerwowe w jamie ustnej, pobudza mózg do wydzielania endorfin, a tym samym poprawia nam samopoczucie. Ponadto kapsaicyna przyspiesza metabolizm, przez co może przyczyniać się do spalania większej ilości kalorii.

 

Kraj pochodzenia surowca: Chiny

Wyprodukowano przez: Skworcu.com.pl Marek Skworc

 

Aby ułatwić Państwu wielokrotne używanie zakupionej przyprawy woreczki z papryczkami chili (zamknięte grubym zgrzewem) zostaną dodatkowo zapakowane do woreczka strunowego.

 

Inni oferują o wiele mniejsze opakowania, przez co żeby nabyć określoną gramaturę kupujesz więcej opakowań, za które rzecz jasna płacisz Ty!

 

Papryczki CHILI oferowane na tej aukcji pochodzą aż z Chin - muszą przebyć długą drogę nim dotrą na Twój stół ;-)
 

Nie płać za kolorowe opakowania, nalepki itd.!!! Tutaj możesz kupić przyprawy i zioła płacąc za to co rzeczywiście otrzymasz a nie za zbędną otoczkę.

 

Papryczki Capsicum 15g strączki - Cechy
Cechy
Kolorodcienie czerwonego

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook