Masz pytanie?

Miody i produkty pszczele

Słodki smak miodu doceniany jest od wieków przez kolejne pokolenia, ale wiedz również, że miody mają liczne właściwości prozdrowotne. Miody to szeroka gama produktów o jeszcze szerszym zastosowaniu. Przez dłuższy czas tkwiły gdzieś w otchłaniach pamięci zastąpione prostszym w użyciu cukrem. Dziś przechodzą swój renesans. I dobrze. Dlaczego zastąpienie białego cukru właśnie miodem, choćby przy słodzeniu herbaty czy innych napojów będzie dla Ciebie dobrą decyzją?

Ogromne walory odżywcze i lecznicze miodu pszczelego cenione były już w starożytnym Egipcie. Systematyczne spożywanie miodu przez dzieci wpływa korzystnie na szybki przyrost masy ciała, wzmacnia rozwój umysłowy i zwiększa odporność na choroby. Natomiast u osób dorosłych wyczerpanych pracą, umożliwia szybszą regenerację organizmu.

W medycynie naturalnej miód zajmuje bardzo ważne miejsce i ma wszechstronne zastosowanie. W zależności od jego rodzaju, można go stosować w formie zewnętrznej i wewnętrznej. Działa przeciwbiegunkowo, obniża ciśnienie tętnicze krwi, jak również leczy schorzenia wątroby i dróg żółciowych. Może przyczynić się do zahamowania procesów miażdżycowych. Jeśli stosujesz miód np. do okładów, pozwoli on na przyspieszenie gojenia ran i zmniejszy ryzyko powstania bliznowców.

Wybierz smaczne i zdrowe miody z oferty sklepu Skworcu.com.pl! Wiedz, że oferowany przez nas miód jest najwyższej jakości naturalnym produktem, pochodzących z ekologicznie czystych okolic. Pozyskuje się go metodą tradycyjną w gospodarstwie pasiecznym. Prócz tego, mamy w ofercie również produkty pszczelarskie, m.in. pyłek i mleczko pszczele.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook