Śliwki suszone 1kg

Bakalie

Cena:14.75

Cena podana w sklepie zawiera podatek VAT

Posiadamy na stanie:17
Dostawa: w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie
Śliwki suszone 1kg

 

ŚLIWKI SUSZONE

aż 1 kilogram !!!

 

 

Bogate w błonnik suszone śliwki ułatwiają spalanie tłuszczu. Na zawarte w śliwkach pektyny nasz organizm bardzo szybko reaguje uczuciem sytości, dlatego też warto zastąpić nimi odchudzające farmaceutyki. Suszone owoce są ratunkiem dla łakomczuchów, którzy bezpiecznie mogą podjadać je zamiast tuczących czekoladek. Suszone śliwki dają bowiem żołądkowi poczucie sytości, jakiego nie zapewnia żaden wyrób czekoladowy. Śliwki są przy tym równie słodkie co czekolada i bardzo smaczne. Ostatnie badania naukowców dowodzą, że spośród wszystkich owoców to właśnie w suszonych śliwkach jest najwięcej przeciwutleniaczy- czyli substancji ograniczających powstawanie w organizmie tzw. wolnych rodników- aktywnych atomów, które uszkadzają struktury komórek i uczestniczą w procesie rozwoju raka i chorób serca. Śliwki zawierają też dużo potasu, dlatego są dobre dla osób cierpiących na nadciśnienie. W 100g śliwek jest 203kcal, 46g węglowodanów, 2g białka i 1 niecały gram tłuszczu oraz prawie 10g błonnika. Są skarbnicą witamin i składników mineralnych: potasu, żelaza, magnezu i wapnia. Uważa się, że suszone śliwki spowalniają proces starzenia się.

 

Zastosowanie kulinarne:

 

Śliwki suszone (bez pestek) mają zastosowanie do mięs, nadzień, do wypieków cukierniczych, do jedzenia w podróży czy przed telewizorem.

 

Przykładowe zastosowanie:

Cyber-Bigos

Baton Orkiszowy z Bakaliami

Murzynek z Suszonymi Śliwkami

Gulasz na ostro inaczej

 

 

Właściwości odżywcze w 100 gramach ŚLIWEK SUSZONYCH:

  • wartość energetyczna: 267kcal;
  • węglowodany: 68,9g;
    • ​w tym cukry:68,9g
  • białko: 3,5g;
  • tłuszcze: 1,2g;
    • w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,17g

 

Zakupione opakowania śliwek zostaną zapakowane i wysłane w sposób uniemożliwiający ich przypadkowe uszkodzenie.

 

Nie płać za kolorowe opakowania, nalepki itd.!!! Tutaj możesz kupić przyprawy i zioła płacąc za to co rzeczywiście otrzymasz a nie za zbędną otoczkę.

Cechy
KolorOwoce
 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • facebook.com