Masz pytanie?

Witaj

Przyprawy, herbaty czy kawy jakie oferuje nasz sklep internetowy Skworcu.com.pl to niezwykła propozycja, zupełnie odmienna od standardowych produktów dostępnych w Polsce. W skład naszego asortymentu wchodzi na przykład orzeźwiająca Yerba mate, oryginalna kawa smakowa (m.in.toffi, karmelowa, miętowa) czy też bardzo zdrowa i smaczna herbata zielona. 
Postawiliśmy sobie za zadanie dostarczanie naszym Klientom tylko i wyłącznie świeżych, aromatycznych produktów oraz trwałych akcesoriów. Herbata jaką oferuje nasz sklep internetowy jest więc nie tylko produktem oryginalnym, ale przede wszystkim aromatycznym i nadzwyczaj smacznym. 
Zasmakuj w zdrowych i zupełnie wyjątkowych herbatach, które staną się dla Ciebie ulubionym napojem na każdą porę i na każdą okazję. Zaserwuj znakomite herbaty swoim gościom i zachwycaj ich smakiem. Z naszą pomocą odkryjesz też, co to znaczy oryginalna, pochodząca z wyselekcjonowanych ziaren kawa. Sklep internetowy Skworcu.com.pl zapewnia wciąż poszerzany i rozwijany asortyment.
W naszej ofercie znajdziesz również przegląd przypraw pochodzących z najdalszych zakątków świata. To zawsze pełnowartościowe, doskonałe jakościowo przyprawy. Sklep Skworcu.com.pl dostarczy Ci je w wygodnych opakowaniach.
Z kolei wszystkie przyprawy, takie jak laska wanilii, imbir, gorczyca czy różnorodne mieszanki pozwalają stworzyć niezwykłe danie, które swoimi walorami zachwyci smakosza o największych wymaganiach. 

Zachęcamy do zdrowych i smacznych zakupów! 😊

najnowsze-produkty

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook