Masz pytanie?

Oleje

W prawidłowo zbilansowanej diecie powinny znaleźć się wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, w tym białko, węglowodany i tłuszcze. Nie powinno się unikać spożywania także i tych ostatnich, ale warto włączać do swojej diety przede wszystkim tak zwane zdrowe tłuszcze, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Skworcu.com.pl. Dlaczego ich spożycie w odpowiedniej ilości każdego dnia jest takie ważne dla Twojego zdrowia?

Tłuszcze stanowią bardzo ważny element diety człowieka. To właśnie w nich rozpuszcza się część witamin, np. witamina A, E, D i K. Najzdrowsze tłuszcze składają się w większości z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), czyli kwasu Omega-3 i -6. Największe stężenia tych zdrowych kwasów tłuszczowych znajdziemy w olejach roślinnych. Warto więc zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo między innymi olej z czarnuszki, olej konopny czy kokosowy.

Możesz go wykorzystywać na wiele różnych sposobów, m.in. dodając zdrowotne oleje do codziennych posiłków. Posłużą Ci jako dodatek do sosów sałatkowych, ale też do smażenia i do dodawania do potraw pieczonych. To ważne, by codziennie dostarczyć do swojego organizmu odpowiednią dawkę nienasyconych kwasów tłuszczowych, jakie znajdziecie właśnie w olejach roślinnych – sklep Skworcu.com.pl dostarczy je Tobie w wygodnej do domowego użycia formie. Olej kokosowy pozwoli Ci na spożywanie zdrowszych, smażonych potraw. To jeden z ważniejszych składników dobrze zbilansowanej diety. Bogactwo dobroczynnych składników znajdziesz również w pozostałych olejach roślinnych z naszej oferty.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook