Masz pytanie?

Witaj

Druga naszego sklepu dostępna POD LINKIEM

Dla tradycjonalistów wciąż istnieje możliwość korzystania z poprzedniej wersji widocznej poniżej ;-)   Obie są przez nas na bieżąco obsługiwane, więc tylko od Twoich preferencji zależy gdzie złożysz zamówienie. Dla nas będzie to wskazówka, która wersja oprogramowania bardziej Klientom odpowiada. Jeśli dorzucisz od siebie słowo komentarza, która wersja lepiej Ci się sprawdziła - obiecuję zrewanżować się smakowitym GRATISKIEM ;-)

 

 

Przyprawy, herbaty czy kawy jakie oferuje nasz sklep internetowy Skworcu.com.pl to niezwykła propozycja, zupełnie odmienna od standardowych produktów dostępnych w Polsce. W skład naszego asortymentu wchodzi na przykład orzeźwiająca Yerba mate, oryginalna kawa smakowa (m.in.toffi, karmelowa, miętowa) czy też bardzo zdrowa i smaczna herbata zielona. 
Postawiliśmy sobie za zadanie dostarczanie naszym Klientom tylko i wyłącznie świeżych, aromatycznych produktów oraz trwałych akcesoriów. Herbata jaką oferuje nasz sklep internetowy jest więc nie tylko produktem oryginalnym, ale przede wszystkim aromatycznym i nadzwyczaj smacznym. 
Zasmakuj w zdrowych i zupełnie wyjątkowych herbatach, które staną się dla Ciebie ulubionym napojem na każdą porę i na każdą okazję. Zaserwuj znakomite herbaty swoim gościom i zachwycaj ich smakiem. Z naszą pomocą odkryjesz też, co to znaczy oryginalna, pochodząca z wyselekcjonowanych ziaren kawa. Sklep internetowy Skworcu.com.pl zapewnia wciąż poszerzany i rozwijany asortyment.
W naszej ofercie znajdziesz również przegląd przypraw pochodzących z najdalszych zakątków świata. To zawsze pełnowartościowe, doskonałe jakościowo przyprawy. Sklep Skworcu.com.pl dostarczy Ci je w wygodnych opakowaniach.
Z kolei wszystkie przyprawy, takie jak laska wanilii, imbir, gorczyca czy różnorodne mieszanki pozwalają stworzyć niezwykłe danie, które swoimi walorami zachwyci smakosza o największych wymaganiach. 

Zachęcamy do zdrowych i smacznych zakupów! 😊

najnowsze-produkty

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook