Masz pytanie?

Kawy

W Polsce picie kawy stanowi jeden z elementów codziennej rutyny. Szacuje się, że co drugi dorosły Polak nie wyobraża sobie poranka bez aromatycznej kawy, która dodaje energii niezbędnej do pokonywania codziennych trudności. Marka i rodzaj kawy to z biegiem czasu wybór, który sprowadza się do naszych przyzwyczajeń, czy przywiązania do konkretnego producenta. Wypijając to, co oferują nam markety sprawia, iż w coraz mniejszym stopniu zwracamy uwagę na smak i aromat tego szlachetnego trunku. Kawa smakowa to propozycja, która zmieni tę sytuację. Skworcu.com.pl posiada w swoim asortymencie niezwykłe bogactwo wspaniałych, oryginalnych smaków, które sprawią, iż codzienne picie kawy stanie się rytuałem i pozwoli poznać przebogaty, aromatyczny świat kawy smakowej. Nasze produkty zmienią codzienną rutynę w smakową przygodę. Wyrusz w nią razem z nami, a nie pożałujesz!

Wiedz, że kawa ma wiele różnych odmian i smaków. Dwa najważniejsze rodzaje ziaren kawowych to Arabica i Robusta. Każda ma unikalne właściwości i smak. Warto poznać różne mieszanki kaw, które mamy w swojej ofercie i wybrać taką, która naprawdę przypadnie Ci do gustu. Oferujemy kawy ziarniste, w kapsułkach do ekspresów, rozpuszczalne, jak i zdrową kawę zieloną, której smak jest wyjątkowy.

Spróbuj kaw smakowych, które mogą być alternatywą dla tradycyjnej kawy czarnej, jaką większość z nas wypija w swoim domu czy w kawiarni. To napoje wzbogacone aromatem owoców, alkoholu, wanilii, karmelu i innych dodatków. Dla Twoich kubków smakowych taka kawa będzie prawdziwą rozkoszą. Jej picie pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu.

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook