Masz pytanie?

Bakalie, orzechy, pestki

Zdrowe przekąski, do chrupania przed telewizorem lub w czasie czytania ulubionej lektury – takie właśnie są oferowane przez nasz sklep bakalie, orzechy i pestki. Skutecznie zastąpią Ci one niezdrowe chipsy lub słodycze. Możesz bez wyrzutów sumienia zajadać się naszymi suszonymi owocami – rodzynkami, suszonymi morelami czy śliwkami albo czerpać wiele korzyści zdrowotnych z wyboru orzechów. Poza tym nasze nasiona i pestki będą dla Ciebie doskonałym dodatkiem do sałatek i domowych wypieków. Upiecz chleb i dodaj do niego ziarna, by był on absolutnie pyszny.

Orzechy z naszego sklepu obejmują szeroki wybór migdałów, orzechów nerkowca, włoskich, piniowych czy solonych pistacji. Włączenie ich do swojej zdrowej diety sprawi, że dostarczysz do organizmu bezcenne witaminy i mikroelementy.

Zamiast zajadać się czekoladą czy słodyczami innego rodzaju, wybierz nasze bakalie. Smakują tak samo wybornie w wersji solo, jak i dodane do keksów, sernika czy do deserów i lodów. Suszone owoce przydadzą się do gotowania kompotów owocowych o cudownym wprost aromacie. Możesz dodawać je do zdrowych śniadań i podwieczorków, wraz z nasionami i orzechami. Kształtuj w ten sposób zdrowe nawyki – własne i całej Twojej rodziny!

Zobacz, jaką ofertę bakalii, orzechów, nasion czy pestek oraz suszonych owoców i suszonych grzybów mamy dla Ciebie przygotowaną w naszym sklepie Skworcu.com.pl.

Strony:

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook