Masz pytanie?

Pajarito ORGANIC Elaborada 500g yerba mate

Yerba Mate Pajarito Organic 500g sklep internetowy
Yerba Mate Pajarito Organic 500g sklep internetowy
Cena:22.25PLN
w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie
Towar niedostępny
masz pytania?

 

Napar Yerba Mate

PAJARITO ORGANIC

500 gramów !!!

 

 

Yerba mate zdobywa podniebienia coraz szerszych kręgów smakoszy. Dzieje się tak ze względu na jej niepowtarzalny smak oraz niezwykle pozytywne oddziaływanie na funkcje organizmu.

 

PAJARITO ORGANIC to propozycja dla najbardziej wymagających smakoszy yerby. Trwający 24 miesiące okres leżakowania stawia ten rodzaj yerby pośród najcenniejszych jej gatunków. Surowiec do produkcji tego szlachetnego rodzaju yerba mate stanowią starannie selekcjonowane gałązki i listki ostrokrzewu paragwajskiego.

 

Dodatkowym walorem PAJARITO ORGANIC jest sposób jego uprawy. Krzewy ostrokrzewu paragwajskiego wykorzystywane do produkcji tego rodzaju PAJARITO rosną w swoim naturalnym środowisku – w południowoamerykańskiej dżungli, bez dodatkowego nawożenia sztucznym nawozem.

 

Napar z YERBA MATE PAJARITO ORGANIC jest mocny i głęboki. Drobno zmielone listki i gałązki ostrokrzewu nawet po wielokrotnym parzeniu nadal oddają charakterystyczny dla yerby smak i aromat.

 

Marka yerba mate Pajarito istnieje już ponad 50 lat i jest kojarzone na całym świecie z luksusową yerba mate. Swój niepowtarzalny smak i aromat zawdzięcza wieloletnim doświadczeniom i badaniom nad poprawą jakości przez paragwajska firmę Lauro Raatz S.A.

 

Pajarito cechuje się wyrazistym, lekko „tytoniowym” smakiem. Jej susz zawiera kawałki gałązek i selekcjonowanych liści. To jedna z najchętniej kupowanych yerba mate. 100g dostarcza 90% dziennego zapotrzebowania organizmu na Vit. B1 i 41,5% na Vit. B6. oraz 19% magnezu i 15,6% żelaza i wiele innych pozytywnie oddziałujących składników jak choćby witaminę C oraz PP, potas, wapń, sód i fosfor.

 

Pajarito polecamy mateistom, którzy pierwsze doświadczenia mają już za sobą i są gotowi na silny, zdecydowany smak ;-).

 

Kraj pochodzenia surowca: Paragwaj

Dystrybutor: Skworcu.com.pl Marek Skworc

 

Warto ją pić - DLA SMAKU I ZDROWIA ;-)

Pajarito ORGANIC Elaborada 500g yerba mate - Cechy
Cechy
Kolorodcienie zielonego

Polecamy także:

Skworcu.com.pl

Marek Skworc

 

ul. Jagiełły 13c/65

41-106 Siemianowice Śl.

NIP: 643-164-82-98

 

TELEFON: 695923403
E-MAIL: marek.skworc@skworcu.com.pl

Facebook