Papryka płatki zielona 40g

Przyprawy

Cena:2.45

Cena podana w sklepie zawiera podatek VAT

Posiadamy na stanie:932
Dostawa: w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie
Papryka płatki zielona 40g

aż 40 gramów

PŁATKÓW ZIELONEJ PAPRYKI !!!

 

Papryka jest jedna z najczęściej używanych przypraw i to bez względu na kraj i charakterystyczne właściwości danej kuchni. Najbardziej jest kojarzona z kuchniami węgierską, meksykańską i indyjską i jest podstawową przyprawą w każdym domu w tym krajach. Papryka ma bardzo zróżnicowany smak - od łagodnego po bardzo ostry. Duże owoce są łagodniejsze. Wzbogaca smakowo dania z mięsa, drobiu i ryb. Stosowana jest też do zup, warzyw, sałatek, serów. Jest popularnym, aromatycznym barwnikiem spożywczym, doskonale barwi sosy (np. majonezowy i śmietanowy) oraz potrawy z jaj, ryżu i drobiu. Jest składnikiem wielu powszechnie stosowanych mieszanek przyprawowych.
 

Papryka wzmaga odporność organizmu, ma też korzystny wpływ na procesy trawienne. Zawiera witaminę C, a także witaminy z grupy B, beta-karoten. Jest też jedną z przypraw pobudzających wydzielanie soku żołądkowego i poprawę apetytu.

 

Przykładowy sposób wykorzystania:

 

Papryka zielona w płatkach jest lżejsza od czerwonej - stąd opakowanie jest o 10 gramów mniejsze, jednak objętościowo jest to pełny, pulchny ;-) woreczek.

 

Aby ułatwić Państwu wielokrotne używanie zakupionej przyprawy woreczki z płatkami papryki (zamknięte grubym zgrzewem) zostaną dodatkowo zapakowane do woreczka strunowego.

 

Kraj pochodzenia surowca: Chiny. Wyprodukowano przez: Skworcu.com.pl  Marek Skworc.

 

Nie płać za kolorowe opakowania, nalepki itd.!!! Tutaj możesz kupić przyprawy i zioła płacąc za to co rzeczywiście otrzymasz a nie za zbędną otoczkę.

 

Cechy
KolorPrzyprawy
 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • facebook.com